"גברת תות" – כשאהבה של דודה הופכת לספר

מה אתם קניתם לרגל הלידה של האחיינים שלכם? לאחיין הבכור שלי קניתי אוניברסיטה. למתוקה שבאה אחריו אני לא זוכרת מה קניתי. לשלישי, שנולד שלושה שבועות אחרי הבת שלי, הבאתי כסף. בנאלי, אני יודעת. מסתבר שיש דודים שמתאמצים קצת יותר.

אחותה של הילי צוקר הפכה אותה לדודה מאושרת מאוד, כשילדה את האחיינית המתוקה שלה (נקרא לה תות, לצורך העניין). המפגשים הראשונים עם תות היו וירטואליים, כי בינה לבין הילי מפרידים 12,000 ק"מ. ככל שהתרבו המפגשים הווירטואליים וזרמו תמונות וסרטונים של תות החמודה, הילי התאהבה בה וחיכתה בקוצר רוח לפגישתן האמיתית הראשונה.

הילי רכשה כרטיס טיסה כדי לטוס ולבקר את תות ואת הציפייה למפגש העבירה בהכנה של מתנה שווה ביותר. לא סתם מתנה – הילי כתבה לתות ספר פרי-עטה וגם איירה אותו בעצמה. את הספר, "גברת תות" שמו, היא הדפיסה וארזה ונתנה לה אותו במתנה. "כשהקראתי לה את המילים, הבנתי שלראשונה בחיי התאהבתי באמת במשהו שכתבתי. הרגשתי שגברת תות מכילה את כל ההסתכלות שלי על העולם, ושיותר מהכל אני רוצה לראות אותה מגיעה לעוד בתים." אמרה הילי.

ואם תות נהנתה – למה שאנחנו לא נהנה? "בגלל ש"גברת תות" כל כך יקרה ללבי, רציתי שהיא תגדל ביחד איתי, בקצב שלנו. צעדים קטנטנים אחד אחרי השני. לכן החלטתי להוציא אותה לאור עצמאית. גייסתי בהדסטארט את סכום הכסף הדרוש לי להדפסת הספר. הקמפיין גויס בהצלחה, וגברת תות עשתה את דרכה לחדרים של עוד קטנטנים." מוסיפה הילי.

גברת תות

מתוך הספר "גברת תות

ואכן מדובר בספר שכשקוראים אותו, מרגישים את האהבה בין השורות. באתר של הספר, שדרכו אפשר לרכוש אותו, כותבת הילי שמילות הספר "טומנות בחובן הסתכלות על הטוב, השובב, היפה והתמים והתמים אך מלא המשמעות, שלפעמים – כשאנחנו כבר 'ילדים גדולים' – אנחנו נוטים לשכוח." הספר בנוי ממקטעים קצרים ושורות קצרות שנכתבו במקצב המתאים לפעוטות. מסוג הספרים שכיף להקריא לקטנטנים. התמימות והטוב משתקפים גם באיורים הקסומים והמיוחדים אותן ציירה הילי עם צבעי עפרון על נייר – כן, כן.

הילי בעצמה עוסקת בתוכן דיגיטלי אז הכתיבה לא זרה לה, ולגבי איור – היא לא עוסקת בזה באופן מקצועי, אבל נראה שהכישרון בהחלט שם. ומה לגבי ההמשך? "אני חולמת לכתוב ספרי המשך, ולהפוך את תות לסדרה שלמה." היא אמרה. ואני כבר מחכה שיהיו לה ולי עוד אחיינים ושיצאו לאור ספרי המשך קסומים.

כאן לוחצים כדי לרכוש את "גברת תות" אונליין

2 מחשבות על “"גברת תות" – כשאהבה של דודה הופכת לספר

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s